Edycja świąteczna

Etapy zabawy

01

Zamieszczanie zdjęć psów

Zamieść zdjęcie swojego psa pod postem PIES CELEBRYTA – edycja zimowa na profilu FB magazynu Pets Style (10.02.2021-6.03.2022)

02

Wybór psów przez redakcję

Poinformuj znajomych, że Twój pies walczy o tytuł PSA CELEBRYTY i poproś ich o oddanie głosu (9.03.2022–21.03.2022)

03

Głosowanie

Sprawdź pod zdjęciem, czy Twój pies dostał się do drugiego etapu, czyli głosowania na stronie www.konkursy.pets-style.pl (7.03.2022)

04

Wyniki

Sprawdź na stronie www.konkursy.pets-style.pl, czy Twój pies zdobył tytuł PSA CELEBRYTY (22.03.2022)

Partner plebiscytu

Nagrody

Nature's Protection Lifestyle Grain Free Lamb Adult All Breeds

Pełnoporcjowa, sucha karma bezzbożowa z jagnięciną, dla dorosłych psów wszystkich ras. Karma z najwyższej jakości szkocką jagnięciną oraz olejem kokosowym z pierwszego tłoczenia o właściwościach przeciwdrobnoustrojowych, przeciwbakteryjnych i przeciwwirusowych. Stworzona z precyzyjnie wyselekcjonowanych składników. Karma nie zawiera zbóż, dzięki czemu podawanie jej zmniejsza ryzyko alergii na gluten pszeniczny.

Tauro Pro Line Healthy Coat Daily Care Shampoo

Szampon do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju i koloru sierści. Perfekcyjnie czyści i zmywa brud. Nadaje sierści zdrowy blask. Ceniony, ze względu na swoje właściwości nawilżające i antystatyczne. Dzięki swojej delikatnej formule, jest idealnym rozwiązaniem dla zwierząt z wrażliwą skórą. Bardzo ekonomiczny – należy rozcieńczyć go wodą w stosunku 1:10. Ma bezpieczny skład, nie zawiera silikonów, parabenów, ani SLS (laurylosiarczan sodu).

Tauro Pro Line Healthy Coat Nourishing Mask

Maska odżywiająca dla każdego rodzaju i koloru sierści. Kosmetyk zaprojektowany dla psów i kotów, których sierść potrzebuje odżywienia. Z dodatkiem masła shea, które doskonale odżywia i nawilża przesuszoną i osłabioną sierść. Maska przywraca zdrowy blask i gładkość włosa. Ma właściwości regenerujące i nabłyszczające sierść. Jest odpowiednia dla każdego rodzaju sierści. Bardzo wydajna maska jest koncentratem, który należy rozcieńczyć.

Wyniki - Pies Celebryta
zima 2022
Przeczytaj zasady plebiscytu PIES CELEBRYTA i weź udział!
 1. Zamieść zdjęcie psa w komentarzu pod postem PIES CELEBRYTA edycja zimowa na profilu FB magazynu Pets Style w terminie 10.02.2022–6.03.2022. Pamiętaj, zdjęcie musi być bardzo dobrej jakości.
 2. W pierwszej kolejności będą wybierane zdjęcia w zimowym klimacie.
 3. Każda osoba może dodać maksymalnie 3 zdjęcia swojego psa.
 4. W przypadku wyboru przez redakcję magazynu Pets Style więcej niż jednego zdjęcia, właściciel decyduje, które zdjęcie weźmie udział w głosowaniu.
 5. Redakcja magazynu Pets Style 7.03.2022 wybierze najładniejsze zdjęcia psów; przejdą one do drugiego etapu plebiscytu, czyli głosowania na stronie https://konkursy.pets-style.pl/pies-celebryta-zima-2022/.
 6. Jeśli zakwalifikujesz się do drugiego etapu, powiadomimy Cię o tym w komentarzu pod zamieszczonym przez Ciebie zdjęciem. Jeśli wybierzemy kilka Twoich zdjęcie, musisz zdecydować, które z nich weźmie udział w głosowaniu. W drugim etapie może wziąć udział tylko jedno zdjęcie przesłane przez jedną osobę.
 7. Autorzy zdjęć, które przeszły do drugiego etapu, muszą przesłać zdjęcie w terminie od 7.03.2022 do 8.03.2021 do godz. 21:00 poprzez formularz na stronie https:// pets-style.pl/pies-celebryta-swieta-2021/.
 8. Głosowanie na PSA CELEBRYTĘ odbędzie się na stronie https:// pets-style.pl/pies-celebryta-swieta-2021/ w terminie 9.03.2022–21.03.2022.
 9. Wyniki głosowania opublikujemy 22.01.2022 na stronie https:// pets-style.pl/pies-celebryta-zima-2022/.
 10. Partnerem plebiscytu PIES CELEBRYTA – edycja zimowa są Nature’s Protection i Tauro Pro Line.
 11. Pies z największą liczbą głosów otrzymają:
 • karma Nature’s Protection Lifestyle Lamb 10 kg,
 • szampon Tauro Healthy Coat Daily Care 250 ml
 • odżywka Healthy Coat Nourishing Mask 250 ml
 • zdjęcia psa w Galerii Celebrytów 𝗣𝗲𝘁𝘀 𝗦𝘁𝘆𝗹𝗲.
 1. Redakcja magazynu Pets Style wybierze trzy psy, które otrzymają:
 • karma Nature’s Protection Lifestyle Lamb 1,50 kg
 • szampon Tauro Healthy Coat Daily Care 50 ml
 • odżywka Healthy Coat Nourishing Mask 50 ml
 • zdjęcia psa w Galerii Celebrytów 𝗣𝗲𝘁𝘀 𝗦𝘁𝘆𝗹𝗲.
Dodatkowo pies, który wygra dogrywkę na polubienia na FB otrzyma worek karmy Nature’s Protection Lifestyle Lamb 1,5 kg i szampon Tauro Healthy Coat Daily Care 250 ml.
 1. Zdjęcia wybranych psów zamieścimy także na profilach magazynu Pets Style na Facebooku i Instagramie.
Przeczytaj zasady głosowania i zagłosuj na swojego ulubionego psa
 1. Jedna osoba może oddać jeden głos.
 2. W przypadku oddania przez jednego użytkownika więcej niż jednego głosu wszystkie oddane przez niego głosy zostaną unieważnione.
 3. Udział w zabawie jest dobrowolny.